Loading...

OPEN REEF - ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΥΦΑΛΩΝ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΠΑΡΕΑ !
Τώρα είναι 28 Μαρ 2024, 16:26

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 21 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Φωτιστικό Τ5
#100038 Δημοσιεύτηκε: 27 Νοέμ 2013, 09:28 
Χωρίς σύνδεση
ReefMaster (10000+)
ReefMaster (10000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 07 Δεκ 2006, 23:48
Δημοσιεύσεις: 12958
Images: 89
Τοποθεσία: Ηelliniko-Athens
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 10
Type of Aquarium: Medium (100-500)
nikolouts έγραψε:
NIKOS P έγραψε:
Αν το θέτεις έτσι και σαν χομπίστας και σαν κατάστημα.Και σου ξαναλέω ότι το sun power είναι από αλουμίνιο και μόνο.Τώρα αν εσύ βάζεις πάνω το μαγνήτη και το πιάνει πρέπει να γνωρίζεις ότι μέσα από το αλουμίνιο έχει μια μεγάλη λαμαρίνα από γαλβανιζέ το οποίο στηρίζει τα μπάλαστ και όλα τα εσωτερικά.
Και ναι αυτό που κάνεις είναι απαράδεκτο.Δε σου είπα να μη πουλήσεις τα δικά σου φωτιστικά αλλά για να το κάνεις αυτό με επιτυχία πρέπει να θέτεις ως ανταγωνιστή τον εαυτό σου και όχι να κατακρίνεις και να λες ψέματα επανειλημμένος.Και σε έχω τσεκάρει και σε άλλο φόρουμ και στα 'έχω πει πιο απλά ,αλλά δε λες να το καταλάβεις.Σε οποιοδήποτε επάγγελμα ανταγωνιστής μας είναι ο εαυτός μας.Κάνε λοιπόν σου ξαναλέω τη δουλειά σου την οποία την έχω δει και είναι καλή αλλά σταμάτα να κατακρίνεις τους άλλους. :tickedoffn:


Άρα έχω δίκιο που λέω ότι δεν είναι από σκέτο αλουμίνο φτιαγμένο το φωτιστικό!!!!
Οπότε πια ψέμματα λέω επανειλημμένος ρε συ Νίκο??

Ποτέ δεν κατηγόρησα την ΑΤΙ και ποτέ δεν την ανταγωνίστηκα!! Είναι τουλάχιστον αστείο να το σκεφτόμουν και μόνο!!!

Εγώ εφτιαξα ένα φωτιστικό για πάρτη μου και το παρουσίασα.... και τότε μου ζητήθηκε από πολλούς χομπίστες να φτιάξω και για αυτούς.
Πάντα όμως το έκανα σα χομπίστας που βοηθάει ένα χομπίστα.... άρα μη μου λες ότι κατηγορώ για να πουλήσω, γιατί ποτέ δεν το έκανα!!!


Και επαναλαμβάνω, πιο είναι το ψέμα που λέω και τη δε νοώ να καταλάβω??

Και σου ξανά εφιστώ την προσοχή στον τρόπο που εκφράζεσαι τουλάχιστον απέναντι μου!!!


Υ.Γ.: Γιώργο, σε σέβομαι και σε εκτιμώ, αλλά ρε φίλε δε μπορώ να ηρεμήσω όταν βλέπω μια τέτοια επίθεση χωρίς να υπάρχει λόγος.



Από κει και πέρα, ιδανικό ΚΑΙ για μένα είναι Τ5 σε συνδιασμό με led.
Το ακτινικό θα το πάρεις από τα led και το λευκο που δίνει την αναπτυξη από τις Τ5. Αλλωστε και η ΑΤΙ αυτό λεει για τις λευκες τις λάμπες. Ότι είναι ιδανικές για ανάπτυξη.

Μπορείς να στείλεις πμ αν θες και να λύσετε την διαφορά σας. Καλό θα είναι όταν κάνουμε κάποιες δηλώσεις για προϊόντα να τις κάνουμε επώνυμα. Γιατί το openreef σαν φόρουμ δεν υιοθετεί αυτές τις απόψεις.

_________________
4-8-2006 :binky:

Εικόνα

Το εγκεφαλικό προϋποθέτει εγκέφαλο.,,
........................Μην αγχώνεστε μερικοί..
isidoros@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 21 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε:  
cron

TapaTalk Enabled


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com