Loading...

OPEN REEF - ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΥΦΑΛΩΝ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΠΑΡΕΑ !
Τώρα είναι 18 Απρ 2024, 23:42

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 42 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
#28147 Δημοσιεύτηκε: 15 Νοέμ 2008, 16:42 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 26 Νοέμ 2006, 01:32
Δημοσιεύσεις: 151
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Isidoros έγραψε:
Mανο εγω δεν ειπα οτι τωρα σας πειραξε αλλα γιατι σας πειραξε?Τεσπα ανουσιες προφανως ερωτησεις οσο αφορα το χομπι μας. :wink:
Καλο θα ηταν παντως να υπηρχε μια πιο ηπια συμπεριφορα απεναντι στον Οdin γιατι οι αντιδρασεις των μελων σας στο ΑΖ ηταν το λιγοτερο φανατισμενες.


Μας πείραξε γιατί δεν μπορούμε πια να κάνουμε τα στραβά μάτια σε τέτοιες κατηγορίες... απο την αρχή του AZ, χομπίστες αλλά και μαγαζάτορες προσπαθούν να περάσουν την εικόνα οτι χειραγωγούμαστε από κάποιο μαγαζί άσχετα με το ότι στην ομάδα συντονιστών έχουμε ιδιοκτήτη μαγαζιού, υπαλλήλους 2 μαγαζιών κτλ Πλέον δεν έχουμε την υπομονή να αφήνουμε τα πάντα να περνάνε έτσι. Η αντίδραση αυτή δεν έχει να κάνει με τον odin σαν άτομο... έτυχε να είναι αυτός, έτυχε να ξύσει παλιές πληγές κτλ...
Πιστεύω ότι πια έχει καταλάβει το γιατί το είδαμε έτσι και ίσως να ήταν λάθος μου που αντέδρασα "απότομα" και δεν εξήγησα τους λόγους που "σεληνιαστίκαμε".
Νομίζω ότι ανέλαβε το έργο αυτό κάποιος πιο υπομονετικός από εμένα ;)

ΕΔΩ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=5531 θα καταλάβετε ότι υπάρχει προϊστορία...

_________________
Μάνος Ματσάκης - Manogr
http://www.reef.gr


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης:
#28152 Δημοσιεύτηκε: 15 Νοέμ 2008, 17:54 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 14 Ιουν 2008, 11:53
Δημοσιεύσεις: 176
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
ελαβα ενα πμ απο το κ.Νικο στο αζ που μου εξηγουσε αυτα που ειπε ο μανος εδω....το θεμα εχει τελειωσει...


basil έγραψε:
Η δικη μου γνωμη ειναι οτι ο αγνος και απωτερος σκοπος μας ειναι η θα επρεπε να ειναι, η διατηρηση του χομπυ σε οσο το δυνατον υψηλοτερο επιπεδο. Τα ενυδρειακα forums κανονικα δεν θα επρεπε να εχουν αντιπαλοτητες γιατι θελω να πιστευω οτι ολοι ανηκουμε στην ιδια οικογενεια, ολοι επιζητουμε την γνωση και την ανταλλαγη ιδεων κι εμπειριων για να αισθανομαστε οσο μπορουμε πιο ομορφα απο τους μικροκοσμους μας. Ειναι ανοιχτα και ολοι μπαινουμε να συζητησουμε να πουμε την γνωμη μας αλλη φορα αποδεκτη και αλλη οχι και σε τελικη φαση να γινουμε μια παρεα. Ομως σε καμμια περιπτωση δεν θα πρεπει να υπαρχουν ενταση κι εκρηξεις αλλα τεκμηριωμενες και ψυχραιμες ερωτησεις κι απαντησεις οταν απαιτειται. Ας μην ξεχναμε ,ολοι εχουμε η θα πρεπει να εχουμε ενα κοινο σκοπο το χομπυ μας και μονο. :)


κραταω αυτην την ευστοχη απαντηση και συνεχιζω το αλμυρο υδατινο μονοπατι μου( :D :D τι λυρικος που ειμαι... :D :D )


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 42 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε:  
cron

TapaTalk Enabled


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com