Loading...

OPEN REEF - ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΥΦΑΛΩΝ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΠΑΡΕΑ !
Τώρα είναι 19 Απρ 2024, 14:03

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 38 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Κριμα και παλι κριμα...
#92623 Δημοσιεύτηκε: 21 Ιαν 2013, 18:28 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 24 Μαρ 2011, 18:23
Δημοσιεύσεις: 258
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Experience in Years: 20
Type of Aquarium: Big (500-1000)
θα παει καποτε αυτο το χομπυ τελικα μπροστα??

η ερωτηση μου δεν ειναι ρητορικη και θα εξηγησω το γιατι..
επεσε στην αντιληψη μου ενα ποστ σε αλλο ενυδρειακο πορταλ
στο οποιο ημουν καποτε μελος και με ειχαν κανει ban γιατι ειχα μιλησει με γλωσσα σκληρη και αληθινη για ενα θεμα το οποιο ειδη το εχω ξεχασει και για εμενα εχει τελειωσει και εχει λυθει η οποιαδηποτε παραξηγηση που ειχε υπαρξει τοτε ..
ελα ομως που αυτο ισχυει μονο για εμενα και οχι για καποιους αλλους!!! στο συγκεκριμενο σαιτ ειχα φτιαξει ενα νεο λογαριασμο και μαλιστα ηταν ενημερωμενος ο admin του σαιτ που εχω σε εκτιμηση και ειναι ενα απο τα πολυ καλα παιδια στο χωρο γιατι δεν ειχα κατι να κρυψω ουτε να κρυφτο !

ιντρικες , ζηλιες , ποιος την εχει μεγαλυτερη ποιος μικροτερη και αλλα πολλα που ολοι λιγο πολυ γνωριζουμε αν συμβαινουν
και ρωταω τωρα εγω? θα παψει ποτε να υπαρχει αυτο η οχι?
δεν μπορουμε να βαδισουμε ολοι μαζι χωρις ολα τα παραπανω..

σας παραθετω τα επιμαχα σημεια απο το ποστ και βγαλτε τα συμπερασματα σας

ερωτηση μελους
O TLF 150 δεν ειναι λιγο μεγαλος για μενα?Εννοω για τα 70 λιτρα?Και εαν παιζεις με ανθρακα και αντιφωσφορο τι πρεπει να κανεις,να αγορασεις δυο?


απαντηση συντονιστη
H '' αλλη'' παρεα σου τι σου προτεινε???


ερωτηση μελους
Το <<αλλη>> τι ειναι?



απαντηση συντονιστη
Οι πιο κοντινοι reefαδες φιλοι σου τι σου προτεινουν ???

Ως γνωστο ολοι μας εχουμε πιο στενους φιλους (συνχομπιστες) μεσα απο τα φορουμ περα απο αυτους (μελη καποιου φορουμ) που απλα απαντουν σε καποιες ερωτησεις μας στα ποστ που ανεβαζουμε???


ερωτηση μελους
φιλε Σ επειδη ειχα την χαρα να σε γνωρισω απο κοντα και ειχα σχηματιση μια καλη εικονα για εσενα τα υπονοουμενα που γραφεις νομιζω οτι δεν σε τιμανε!!
αναφερεσαι επρακτα σε αλλο φορουμ και αφηνεις ασχημα υπονοουμενα να αιωρουται...


και αν εσυ εχεις καποιο προβλημα μαζι μου και θελεις να το συζητησουμε δεν εχεις παρα να ερθεις στην συναντηση του αλλου φορουμ που αναφερεσαι
παρα να το κανεις πισω απο μια οθονη..που το θεωρω πολυ υποτιμητικο για εσενα..

φιλικα
s.......


απαντηση συντονιστη
Φιλε S..... () και εμενα ηταν μεγαλη η χαρα που σε γνωρισα......
Με τα αλλα ενυδρειακα φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα γιατι απλα δεν με απασχολει το τι κανουν , οπως και σε αυτα δεν τους απασχολει το τι κανω εγω.......

ΑΛΛΑ.......
σου παραθετω δικα σου γραφτα.....

"Εκανα εγγραφη σε ολα τα site τετοιου περιεχομενου,ειτε ελληνικα ειτε ξενα.Εκανα ερωτησεις,ειχα αποριες διαφορων ειδων τις οποιες αλλες ελυσα και αλλες οχι.Αυτο ομως που με ταρακουνησε παρα πολυ ηταν αυτο που εβλεπα σε ολα αυτα τα φορα.Ζηλια,διαμαχες,εμπαθειες και αντιπαθειες.Λες και ειχανε να χωρισουνε τιποτα.....Ποιος ξερει τα περισσοτερα και ποιος τα λιγοτερα....ποιος ειχε δικιο και ποιος αδικο.Και ξερετε,ενας νεος χομπιστας τα βλεπει με αλλη ματια ολα αυτα.Το @@@@@@ ηταν το site το οποιο επισκεπτομουνα λιγοτερο.Και αυτο για ενα λογο.Διοτι εβλεπα και βλεπω οτι εδω υπαρχει ενα αλλο επιπεδο,μια αλλη νοοτροπια,και ελεγα,που να μπω και να μιλησω εγω εδω περα εφοσον δεν ξερω τιποτα.Στην πορεια ομως ειδα οτι ειχα αδικο,διοτι εδω δεν υπαρχουν οι παραπανω 4 λεξεις που ανεφερα και ετσι κατεληξα να παραμεινω εδω στο αυτο το forum και να συνεχισω το χομπυ μου σε αυτο που λεγετε @@@@@@@ .Λοιπον για να μην σας κουραζω,θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολους αυτους τους ανθρωπους που εχουν κανει καταπληκτικη δουλεια εδω μεσα και με τις γνωσεις τους μας κανουν και μαθαινουμε πολλα πραγματα.Να συνεχισετε ετσι,και ισως καποτε,καποια στιγμη να μπορεσω και εγω και καποιοι αλλοι νεοι στο χομπυ να μπορεσουν να δωσουν οτι καλυτερο εδω μεσα στο φορουμ και γενικα σε αυτο το χομπυ πριν αρχισει να καταστρεφεται. "

Εγω θα σε ρωτησω το εξης :
Σε φορουμ με ζηλιες , διαμαχες , εμπαθειες , και αντιπαθειες και θες και ρωτας???

Σ .....

εκει που φτυνεις , δεν τρως !!!
ετσι λενε στο χωριο μου....



απαντηση μελους
φιλε Σ.......
ακομα υποστηριζω οτι το open reef ειναι το καλυτερο ενυδρειακο forum στην ελλαδα!!
το οτι εκανα ερωτηση εδω μεσα σημαινει οτι ειμαι ακομπλεξαριστος και δεν εχω προβλημα με τα υπολοιπα φορουμ ..

περιμενα απαντησεις απο χομπιστες που εχουν γνωση ισαξια με αυτους του O.R και η οποιοι δεν γραφουνε σε αλλα φορουμ για λογους δικους τους.

διεκρινα μια επιθετικοτητα απο την μερια σου ενω θα επρεπε αφου εισαι συντονιστης να εισαι ποιο χαλαρος και να μην ΜΕ περιμενεις στην γωνια να την πεις σε καποιον που ειναι και σε αλλο φορουμ .!
επειδη μαλλον σου προσβαλα το e....... απο οτι φαινεται να εισαι σιγουρος οτι αυτη η συζητηση θα ειναι και η τελευταια που κανουμε !
για να σε βγαλω απο το κοπο να μου κανεις ban σαν συντονιστης που εισαι οπως εγινε και σε προηγουμενα μελη σε παρομοιες συζητησης γιατι ειχανε πει ΠΟΛΛΕΣ αληθειες..!

να εισαι καλα ..
και ευχαριστω για της αξιολογες απαντησης καποιον αλλον μελων εδω μεσα που αξιζουνε και δεν παρεξηγουνται.

καλη συνεχεια
s......



απαντηση συντονιστη
Σ δεν θα δεχτω απο κανεναν να ερθει στο φορουμ που ανηκω και να μου πει καταμουτρα οτι το OR ειναι καλυτερο απο εμας ...ποσο μαλλον εσυ!!!
Το προηγουμενο μελος που μπαναριστηκε ( το κοληταρι σου) ειχε ασχημη γλωσσα.... για αυτο πηρε ποδι!!!
Ξεχασα να σου πω οτι ηρθε και ζητησε συγνωμη σαν βρεγμενη γατα


Σ.... μια συμβουλη!!
Προσεχε τις κακες παρεες!!!

Καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις....


απαντηση δικη μου
Κριμα και πάλι κριμα ρε Σ.....
Είσαι και συντονιστής...
Β......,θελω να Διαγραψεται το λογαριασμό μου να μην υπαρχει
Ευχαριστώ


θα παμε ολοι ενωμενοι επιτελους ενα βημα ποιο μπροστα αυτο το χομπυ η θα πρεπει να τσακωνομαστε μεταξυ μας ποιος την εχει μεγαλυτερη και καλυτερη .


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92625 Δημοσιεύτηκε: 21 Ιαν 2013, 21:10 
Χωρίς σύνδεση
Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 20 Μάιος 2008, 13:40
Δημοσιεύσεις: 5264
Images: 2
Τοποθεσία: ΕΛΛΑΔΑ
Has thanked: 19 times
Been thanked: 27 times
Experience in Years: 18
Type of Aquarium: Not yet
πω πω! :shock: α ρε φίλος μην χαλιέσαι!!!! :wink:

θα σπαστείς! θα ξανά σπαστείς! και στο τέλος θα καταλάβεις ότι όλα είναι μέρος της τάσης της ύλης για εντροπία :D

Κοιτάχτε να μαζευτείτε στο event που οργανώνεται για να μεγαλώσει και να πάει μπροστά το χόμπι και του χρόνου να έρθω να ξυλώσω εγώ frags :)

_________________
Εικόνα
''simplicity is genius''
Εικόνα


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92628 Δημοσιεύτηκε: 21 Ιαν 2013, 22:51 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 03 Ιαν 2011, 13:35
Δημοσιεύσεις: 1308
Images: 11
Τοποθεσία: Πετρούπολη ( τερα πέτρα μεριά )
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0 time
Experience in Years: 2
Type of Aquarium: Medium (100-500)
Οτι σε χαλάει το κανεις στην άκρη ....

Κοιτά εσύ να περνάς ΚΑΛΑ και να κανεις την κ@υλ@ σου και όλα τα υπόλοιπα βάλτα σε δεύτερη μοίρα .


@nervas. Δεν κανεις κανά κουμάντο να κατεβεις να πάμε για τίποτα μπιφτεκια πάλι και να αφήσεις τα φραγκ ; :)


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92630 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 00:04 
Χωρίς σύνδεση
ReefMaster (10000+)
ReefMaster (10000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 07 Δεκ 2006, 23:48
Δημοσιεύσεις: 12958
Images: 89
Τοποθεσία: Ηelliniko-Athens
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 10
Type of Aquarium: Medium (100-500)
nikostrex έγραψε:
θα παει καποτε αυτο το χομπυ τελικα μπροστα??

η ερωτηση μου δεν ειναι ρητορικη και θα εξηγησω το γιατι..
επεσε στην αντιληψη μου ενα ποστ σε αλλο ενυδρειακο πορταλ
στο οποιο ημουν καποτε μελος και με ειχαν κανει ban γιατι ειχα μιλησει με γλωσσα σκληρη και αληθινη για ενα θεμα το οποιο ειδη το εχω ξεχασει και για εμενα εχει τελειωσει και εχει λυθει η οποιαδηποτε παραξηγηση που ειχε υπαρξει τοτε ..
ελα ομως που αυτο ισχυει μονο για εμενα και οχι για καποιους αλλους!!! στο συγκεκριμενο σαιτ ειχα φτιαξει ενα νεο λογαριασμο και μαλιστα ηταν ενημερωμενος ο admin του σαιτ που εχω σε εκτιμηση και ειναι ενα απο τα πολυ καλα παιδια στο χωρο γιατι δεν ειχα κατι να κρυψω ουτε να κρυφτο !

ιντρικες , ζηλιες , ποιος την εχει μεγαλυτερη ποιος μικροτερη και αλλα πολλα που ολοι λιγο πολυ γνωριζουμε αν συμβαινουν
και ρωταω τωρα εγω? θα παψει ποτε να υπαρχει αυτο η οχι?
δεν μπορουμε να βαδισουμε ολοι μαζι χωρις ολα τα παραπανω..

σας παραθετω τα επιμαχα σημεια απο το ποστ και βγαλτε τα συμπερασματα σας

ερωτηση μελους
O TLF 150 δεν ειναι λιγο μεγαλος για μενα?Εννοω για τα 70 λιτρα?Και εαν παιζεις με ανθρακα και αντιφωσφορο τι πρεπει να κανεις,να αγορασεις δυο?


απαντηση συντονιστη
H '' αλλη'' παρεα σου τι σου προτεινε???


ερωτηση μελους
Το <<αλλη>> τι ειναι?



απαντηση συντονιστη
Οι πιο κοντινοι reefαδες φιλοι σου τι σου προτεινουν ???

Ως γνωστο ολοι μας εχουμε πιο στενους φιλους (συνχομπιστες) μεσα απο τα φορουμ περα απο αυτους (μελη καποιου φορουμ) που απλα απαντουν σε καποιες ερωτησεις μας στα ποστ που ανεβαζουμε???


ερωτηση μελους
φιλε Σ επειδη ειχα την χαρα να σε γνωρισω απο κοντα και ειχα σχηματιση μια καλη εικονα για εσενα τα υπονοουμενα που γραφεις νομιζω οτι δεν σε τιμανε!!
αναφερεσαι επρακτα σε αλλο φορουμ και αφηνεις ασχημα υπονοουμενα να αιωρουται...


και αν εσυ εχεις καποιο προβλημα μαζι μου και θελεις να το συζητησουμε δεν εχεις παρα να ερθεις στην συναντηση του αλλου φορουμ που αναφερεσαι
παρα να το κανεις πισω απο μια οθονη..που το θεωρω πολυ υποτιμητικο για εσενα..

φιλικα
s.......


απαντηση συντονιστη
Φιλε S..... () και εμενα ηταν μεγαλη η χαρα που σε γνωρισα......
Με τα αλλα ενυδρειακα φορουμ δεν εχω κανενα προβλημα γιατι απλα δεν με απασχολει το τι κανουν , οπως και σε αυτα δεν τους απασχολει το τι κανω εγω.......

ΑΛΛΑ.......
σου παραθετω δικα σου γραφτα.....

"Εκανα εγγραφη σε ολα τα site τετοιου περιεχομενου,ειτε ελληνικα ειτε ξενα.Εκανα ερωτησεις,ειχα αποριες διαφορων ειδων τις οποιες αλλες ελυσα και αλλες οχι.Αυτο ομως που με ταρακουνησε παρα πολυ ηταν αυτο που εβλεπα σε ολα αυτα τα φορα.Ζηλια,διαμαχες,εμπαθειες και αντιπαθειες.Λες και ειχανε να χωρισουνε τιποτα.....Ποιος ξερει τα περισσοτερα και ποιος τα λιγοτερα....ποιος ειχε δικιο και ποιος αδικο.Και ξερετε,ενας νεος χομπιστας τα βλεπει με αλλη ματια ολα αυτα.Το @@@@@@ ηταν το site το οποιο επισκεπτομουνα λιγοτερο.Και αυτο για ενα λογο.Διοτι εβλεπα και βλεπω οτι εδω υπαρχει ενα αλλο επιπεδο,μια αλλη νοοτροπια,και ελεγα,που να μπω και να μιλησω εγω εδω περα εφοσον δεν ξερω τιποτα.Στην πορεια ομως ειδα οτι ειχα αδικο,διοτι εδω δεν υπαρχουν οι παραπανω 4 λεξεις που ανεφερα και ετσι κατεληξα να παραμεινω εδω στο αυτο το forum και να συνεχισω το χομπυ μου σε αυτο που λεγετε @@@@@@@ .Λοιπον για να μην σας κουραζω,θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολους αυτους τους ανθρωπους που εχουν κανει καταπληκτικη δουλεια εδω μεσα και με τις γνωσεις τους μας κανουν και μαθαινουμε πολλα πραγματα.Να συνεχισετε ετσι,και ισως καποτε,καποια στιγμη να μπορεσω και εγω και καποιοι αλλοι νεοι στο χομπυ να μπορεσουν να δωσουν οτι καλυτερο εδω μεσα στο φορουμ και γενικα σε αυτο το χομπυ πριν αρχισει να καταστρεφεται. "

Εγω θα σε ρωτησω το εξης :
Σε φορουμ με ζηλιες , διαμαχες , εμπαθειες , και αντιπαθειες και θες και ρωτας???

Σ .....

εκει που φτυνεις , δεν τρως !!!
ετσι λενε στο χωριο μου....



απαντηση μελους
φιλε Σ.......
ακομα υποστηριζω οτι το open reef ειναι το καλυτερο ενυδρειακο forum στην ελλαδα!!
το οτι εκανα ερωτηση εδω μεσα σημαινει οτι ειμαι ακομπλεξαριστος και δεν εχω προβλημα με τα υπολοιπα φορουμ ..

περιμενα απαντησεις απο χομπιστες που εχουν γνωση ισαξια με αυτους του O.R και η οποιοι δεν γραφουνε σε αλλα φορουμ για λογους δικους τους.

διεκρινα μια επιθετικοτητα απο την μερια σου ενω θα επρεπε αφου εισαι συντονιστης να εισαι ποιο χαλαρος και να μην ΜΕ περιμενεις στην γωνια να την πεις σε καποιον που ειναι και σε αλλο φορουμ .!
επειδη μαλλον σου προσβαλα το e....... απο οτι φαινεται να εισαι σιγουρος οτι αυτη η συζητηση θα ειναι και η τελευταια που κανουμε !
για να σε βγαλω απο το κοπο να μου κανεις ban σαν συντονιστης που εισαι οπως εγινε και σε προηγουμενα μελη σε παρομοιες συζητησης γιατι ειχανε πει ΠΟΛΛΕΣ αληθειες..!

να εισαι καλα ..
και ευχαριστω για της αξιολογες απαντησης καποιον αλλον μελων εδω μεσα που αξιζουνε και δεν παρεξηγουνται.

καλη συνεχεια
s......



απαντηση συντονιστη
Σ δεν θα δεχτω απο κανεναν να ερθει στο φορουμ που ανηκω και να μου πει καταμουτρα οτι το OR ειναι καλυτερο απο εμας ...ποσο μαλλον εσυ!!!
Το προηγουμενο μελος που μπαναριστηκε ( το κοληταρι σου) ειχε ασχημη γλωσσα.... για αυτο πηρε ποδι!!!
Ξεχασα να σου πω οτι ηρθε και ζητησε συγνωμη σαν βρεγμενη γατα


Σ.... μια συμβουλη!!
Προσεχε τις κακες παρεες!!!

Καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις....


απαντηση δικη μου
Κριμα και πάλι κριμα ρε Σ.....
Είσαι και συντονιστής...
Β......,θελω να Διαγραψεται το λογαριασμό μου να μην υπαρχει
Ευχαριστώ


θα παμε ολοι ενωμενοι επιτελους ενα βημα ποιο μπροστα αυτο το χομπυ η θα πρεπει να τσακωνομαστε μεταξυ μας ποιος την εχει μεγαλυτερη και καλυτερη .

Αυτός ο Σ.... όλο προβλήματα δημιουργεί! :layghn: :layghn: :layghn:

_________________
4-8-2006 :binky:

Εικόνα

Το εγκεφαλικό προϋποθέτει εγκέφαλο.,,
........................Μην αγχώνεστε μερικοί..
isidoros@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92633 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 00:27 
Χωρίς σύνδεση
Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Νοέμ 2006, 21:05
Δημοσιεύσεις: 9917
Images: 107
Τοποθεσία: Athens, Greece
Has thanked: 19 times
Been thanked: 25 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 11
Type of Aquarium: Quite Big (1000+)
Ειρήνη, αγάπη, συναδελφικότητα.

Μην αφήνετε την μειοψηφία να σπέρνει διχόνια ανάμεσα στους Έλληνες ρηφάδες, σε όποιο φόρουμ και αν "ανήκουν". Δεν είμαστε και τόσοι πολλοί...

Όλοι μαζί και αγαπημένοι.

_________________
Θάνος
antesco@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92635 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 00:33 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Απρ 2008, 23:45
Δημοσιεύσεις: 1270
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Ελπίζω η απάντηση του Θάνου να μας κάλυψε όλους , και να το αφήσουμε εδώ , μιας και σίγουρα έχουμε πολυ καλύτερα πράγματα να κάνουμε .... αμεσα ;)

_________________
ELOS ADDICTED


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92636 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 00:36 
Χωρίς σύνδεση
ReefMaster (10000+)
ReefMaster (10000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 07 Δεκ 2006, 23:48
Δημοσιεύσεις: 12958
Images: 89
Τοποθεσία: Ηelliniko-Athens
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 10
Type of Aquarium: Medium (100-500)
όχι Γιώργο επιμένω αυτός ο Σεφης είναι επικίνδυνος!!! :lol2: :lol2:

_________________
4-8-2006 :binky:

Εικόνα

Το εγκεφαλικό προϋποθέτει εγκέφαλο.,,
........................Μην αγχώνεστε μερικοί..
isidoros@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92637 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 01:38 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Απρ 2008, 23:45
Δημοσιεύσεις: 1270
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
:)

_________________
ELOS ADDICTED


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92638 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 01:38 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Απρ 2008, 23:45
Δημοσιεύσεις: 1270
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
:)

_________________
ELOS ADDICTED


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Κριμα και παλι κριμα...
#92639 Δημοσιεύτηκε: 22 Ιαν 2013, 09:44 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 03 Ιαν 2012, 16:12
Δημοσιεύσεις: 441
Τοποθεσία: Μαρούσι Αττικής
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times
Experience in Years: 0
Type of Aquarium: Nano
Ποιος ειναι αυτος ο Σ ρε παιδια τελικα? :layghn: :layghn: :layghn: :layghn: Το παλιοπαιδο!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Εικόνα
"Μέχρι τώρα λέγαμε ότι οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες. Τώρα θα λέμε: Οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες."
Winston Churchil 1874-1965


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 38 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα   Συγγραφέας   Απαντήσεις   Προβολές   Τελευταία δημοσίευση 
Ανοιχτά και αύριο Κυριακή (16/07/23)!!!

στο Aquariumshop.gr

aquariumshop

0

47

15 Ιούλ 2023, 20:41


Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε:  
cron

TapaTalk Enabled


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com