Loading...

OPEN REEF - ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΥΦΑΛΩΝ

ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ, ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ, ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΠΑΡΕΑ !
Τώρα είναι 18 Απρ 2024, 08:52

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες




Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 15 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: γιαννη συγνωμη...
#93647 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:01 
Χωρίς σύνδεση
New member (10+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 18 Οκτ 2009, 00:04
Δημοσιεύσεις: 36
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
αφου λοιπον τα γραπτα μενουν να πω 2 πραγματα....που θα ειναι και τα τελευταια σε αυτη τη μιζερη κοντρα....οχι επειδη θα ειμαι εξυπνος,αλλα επειδη θα σεβαστω την παρακληση του γιαννη(johanus) τον οποιο εκτιμω και ας μην εχουμε αλλαξει ουτε κουβεντα!

θελω να ευχαριστησω ολους εκεινους οι οποιοι με αποκαλεσαν μεγαλο και τρανο συντονιστη(εαν αυτο το σχολιο δεν αφορα σ'εμενα τοτε ζηταω συγνωμη),που εξεφρασαν την απορια τους...γιατι οποιος χριζεται συντονιστης στο γειτονικο φορουμ καβαλαει το καλαμι και μαλιστα οριζοντια(φιλε μου johnjohn δεν μπορεις ουτε να φανταστεις το ποσο θελω να γνωριστουμε...),που νομιζουν οτι ειμαι 25 χρονων και οτι επειδη εγινα συντονιστης επιασα το τζοκερ και οτι ηταν ονειρο της ζωης μου,επισης που θεωρησαν οτι παρασυρομαι απο την ιδιοτητα του νεου συντονιστη.
αν τα σχολια για φανατισμους,κακιες,ρεζιλικια και εξεφτυλισμους αφορουν και αυτα σε μενα τοτε ευχαριστω κ γι'αυτα...εαν οχι τοτε ζηταω και δευτερη συγνωμη

οταν λες την αποψη σου και την στηριζεις με επιχειρηματα και γεγονοτα δεν ειναι φανατισμος...μπορει να ειναι λαθος,μπορει να ειναι ματαιο,μπορει να ειναι
οτιδηποτε αλλο εκτος απο φανατισμος....
φανατισμος ειναι να κανεις προσωπικες επιθεσεις με προσβολες και να μην παραδεχεσαι το λαθος σου...
εγω ΔΕΝ εκανα τιποτε απο τα δυο...


απο την πλευρα μου δεν ειρωνευτηκα κανενα,δεν χαρακτηρισα κανενα,δεν επιτεθηκα σε κανενα,δεν στολισα κανενα!

το μονο που εκανα ηταν να εκφρασω τις αποριες μου και να πω τις αποψεις μου!

αντιθετα επικροτησα και κινησεις και προσωπα....προσωπα τα οποια και με ειρωνευτηκαν και ανηκουν και σε αλλα φορουμ.

και εδω θελω να σημειωσω πως το ποστ το οποιο αναφεροταν στα εξοδα της εκδηλωσης δεν εκφραζει ουτε εμενα προσωπικα αλλα ουτε το ιδιο το aquazone και τα μελη του.Eιναι αντιθετο και στις αποψεις και στον τροπο που αντιλαμβανεται το χομπυ ολοκληρο το aquazone.Αυτο κυριοι ηταν οντως "μικρο" σχολιο και σας ζητω συγνωμη προσωπικα(ασχετα εαν δεν το εκανα εγω).

η δικη μου αποψη-ευτυχως τα γραπτα μενουν- ηταν .....".δεν μπορω να σας δωσω αρκετα μπραβο γι'αυτο...σας βγαζω το καπελο ειλικρινα και χωρις ιχνος ειρωνιας"

τωρα για το θεμα του κυριου shimek και αφου εδω που φτασαμε πρεπει να ξεκαθαρισουν πολλα πραγματα...εχω να πω...

1.οι φωτο με το logo του aquazone ΕΜΕΙΝΑΝ στο aquazone.....δεν μπηκαν με τον τσαμπουκα στο openreef
2.ηταν στην ΚΡΙΣΗ του open εαν θα εβαζε το λινκ με το logo να υπαρχει στις φωτο
3.δεν μπηκε ο φωτογραφος να τις βαλει με το ΖΟΡΙ χωρις να ερωτηθει κανεις(γιωργο φιλε λυπαμαι που κανω αναφορα σε σενα!λυπαμαι και για το ban και για το οτι θα μπορουμε να κανουμε χαβαλε μονο απο κοντα:-( )
4.οταν βαζατε το λινκ ΓΝΩΡΙΖΑΤΕ εαν υπαρχει logo η οχι,οποτε και δωθηκε χρονος για να αποφασισετε εαν θα το
δεχτειτε η' οχι-και εδω σημειωνω πως ειλικρινα εκτιμαω την ανωτεροτητα σας-

ΑΡΑ ΔΕΝ Ε Π Ε Β Α Λ Ε ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ OPEN ΜΕ ΤΟ lOGO ΤΟΥ AQUAZONE!
ενω αντιθετα στο aquazone οι φωτο μπηκαν με τσαμπουκα χωρις να δωθει η ευκαιρια να αποφασισει το φορουμ
εαν τις δεχεται η οχι.....
και να πω και κατι και αν θελετε το πιστευετε φυσικα γιατι ο καθενας εκ των υστερων μπορει να λεει οτι θελει..
εαν ειχε γινει ερωτηση επι του θεματος δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα-το ανεφερε και ο θανασης-...
οταν μπαινουν ετσι οι φωτο και δεν συμφωνεις με κατι-οπως για παραδειγμα να μπει το logo με το ζορι-τοτε η μονη επιλογη που εχεις ειναι να τις σβησεις....

αυτη ειναι η διαφορα θανο οσον αφορα στο ποστ σου για τον κυριο shimek και σε αυτο που συνεβει τωρα!
το open ΕΠΕΛΕΞΕ να δειξει ανωτερωτητα...δεν του την επεβαλε κανεις
το open εβαλε link για τις φωτο(με logo)...δεν του τις "φυτεψε" κανεις!

να ερθω και εγω σαν μελος του az και να βαλω φωτο στο open απο την κοπη της πιτας του aquazone χωρις να σε ρωτησω?

παρολαυτα ομως δεν εγιναν βαρυγδουπες ανακοινωσεις και ειρωνικα,επιθετικα ποσταρισματα αλλα πολυ ομορφα και ωραια ζητηθηκε να αναρτηθουν χωρις το logo....
δεν δοθηκε ομως καμια απαντηση για τις προθεσεις που ειχατε
και το ολο θεμα θανο ξεφυγε οταν μπηκες και εκανες το σχολιο οτι δεν μπορεις να πιστεψεις το λογο που κατεβηκαν οι φωτο...
ο καθε διαχειριστης ενος φορουμ εχει το δικαιωμα να το διαχειριζεται οπως εκεινος θελει το φορουμ του...γι'αυτο λεγεται και διαχειριστης.

οσο για το μπραβο που ειπες θανο στο aquazone για την τοτε εκδηλωση εχω να σημειωσω πως ακουστηκαν πολλα μπραβο
και δωθηκαν συγχαρητηρια και στο βημα του aquazone για το frag swap τα οποια ειναι εκει να τα βλεπουν ολοι...και το θεμα ειναι ακομα
ανοιχτο ωστε να δωθουν και ακομα περισσοτερα..

ο κυριος ψαλτης παραδεχτηκε οτι εμπρακτως βοηθησε το open και ευχαριστω ειπε και στη φωτο υπαρχει και αναφορα
στο open σαν υποστηρικτης....
δεν απαιτησες ευχαριστω...τ'ακουσες και τα ειδες ομως....

"Για την όλη αυτή διοργάνωση, αισθανόμαστε την υποχρέωση, να ευχαριστήσουμε το περιοδικό Red believer, το οποίο είχε την ευγενή καλοσύνη να αναλάβει το μεγαλύτερο μέρος της όλης οικονομικής δαπάνης της εκδήλωσης.
Επίσης το forum http://www.openreef.gr για την οικονομική ενίσχυση που μας παρείχε,..." ηταν τα λογια του κυριου ψαλτη!
ανεξαρτητα απο το ποσα χρηματα δοθηκαν...πολλα η λιγα δεν μετραει...εστω και ενα ευρω να ηταν(που ηταν πολυ παραπανω) ειναι τιμη του open Που εβαλε το χερι στη τσεπη
στο link υπαρχει και η φωτο...viewtopic.php?f=38&t=642
...και με λινκ που προτρεπει τα μελη να επισκεφθουν το open..


και οσον αφορα στην πολυ ομορφη αυτη εκδηλωση εχω να πω επισης πως τοτε οι εποχες ηταν αλλες...πιο αγαπημενες...
τωρα δυστυχως ειναι αρκετοι αυτοι που βαζουν φωτιες και δημιουργουν προβληματα....

απο την αρχη του ποστ εχω ζητησει 3-ισως και παραπανω- συγνωμες...ειδικα για το @!#$@$% σχολιο που αφορα στο οικονομικο κοστος του swap.....

οταν κανουμε ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ μια λαθος κινηση,ενα λαθος σχολιο καλο ειναι να ζηταμε συγνωμη...
αυτο ξεχωριζει τα μεγαλα παιδια(γιατι παιδια ειμαστε στην ψυχη οσοι ασχολουμαστε με αυτο το χομπυ) απο τα μικρα που αντι να παραδεχτουν το λαθος κρυβονται πισω απο δικαιολογιες και ριχνουν τις ευθυνες στους αλλους...

θανο επειδη συνεχισες να ειρωνευεσαι στο τελευταιο ποστ στο γνωστο θεμα θελω να σε ενημερωσω πως δεν ειμαι υπαλληλος Κ Α Ν Ε Ν Ο Σ...και δεν με ΑΜΟΛΗΣΕ κανεις...

κανω το χομπυ μου(απο το 2005)....δεν πληρωνομαι απο πουθενα,δεν μου χαριζει κανενας τιποτα...και θα συνεχισω να κανω το χομπυ μου ακομα και αν δεν ανηκω σε κανενα φορουμ...ακομα και αν δεν εχω καμια τεμπελα οπως εκανα τοσο καιρο αλλωστε...
ατυχες το σχολιο σου...

επισης ανεφερες το εξης...
"antesco
Θέμα δημοσίευσης: Re: Εντυπώσεις από το 2ο Greek Frag Swap
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Φεβ 2013, 19:49
Σε σύνδεση "Μη λες τέτοια Λουκά και ανοίξει θέμα για την προσβολή του υδροφόρου ορίζοντα από 300 λίτρα reef..... ;)


Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

να κανω ακομα μια ερωτηση?
...το δικαιωμα να εκφραστεις θετικα η αρνητικα για το οτιδηποτε παει με λιτρα του ενυδρειου που εχει ο καθενας?

εαν μου πει δηλαδη καποιος κατι(εστω και προσβολη) με ενυδρειο 2 τονους να τον ακουσω??
εαν μου πει κατι αντιστοιχο ιδιοκτητης 60 λιτρων ενυδρειου να τον αγνοησω...?

νομιζα πως παει αναλογα τον ανθρωπο και τον χαρακτηρα που εχεις απεναντι σου....οχι τα λιτρα..

εαν δεν εννοεις αυτο που καταλαβα τοτε σου ζηταω αλλη μια συγνωμη...
αλλα θα ηθελα να κανεις ενα ξεκαθαρισμα



δεν δοθηκε ποτε απαντηση στα ερωτηματα

1.γιατι οι πρωτες φωτο απο το στησιμο του event δεν ειχαν logo?
2.γιατι δεν αναρτηθηκαν ξανα χωρις Logo?


α και μια τελευταια ερωτηση.....
ποιοι χανουν απο ΟΛΟ αυτο??????-αποψη μου....ΟΛΟΙ-
ποιοι κερδιζουν????-αποψη μου......ΚΑΝΕΙΣ-

κοιταμε να δουμε ποιος θα βγει απο πανω????
κυριοι ολοι απο ΚΑΤΩ ειμαστε σε ολο αυτο που εχει δημιουργηθει....

νικο(nikostrex) ευχαριστω για το θαρρος που εδειξες να πεις αντιθετη αποψη απο ολα τα υπολοιπα που γραφοντουσαν...στα δυσκολα φαινονται οι φιλοι

γιαννη για αλλη μια φορα συγνωμη που δεν σεβαστηκα την παρακληση σου...αυτο το ποστ θα το θυμαμαι παντα γιατι δεν σεβαστηκα την επιθυμια
ενος πολυ αξιολογου ανθρωπου προκειμενου να υπερασπιστω πρωτα την αποψη μου και μετα τον εαυτο μου!
στην αντρικη μου τιμη φιλε σου υποσχομαι οτι δεν θα ξαναγραψω οτι και αν ειπωθει...


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93650 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:22 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 14 Ιαν 2011, 18:24
Δημοσιεύσεις: 441
Τοποθεσία: Χανιά Κρήτη
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Experience in Years: 17
Type of Aquarium: Quite Big (1000+)


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93654 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:31 
Χωρίς σύνδεση
Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Μάιος 2007, 13:39
Δημοσιεύσεις: 5919
Images: 31
Τοποθεσία: Ζωγραφου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Experience in Years: 0
Type of Aquarium: Fish-Only
basil έγραψε:
johnjohn έγραψε:
..δεν μπορω να καταλαβω. γιατι οποιος χριζεται συντονιστης ,στο γειτονικο φορουμ, καβαλαει το καλαμι και μαλιστα οριζοντια...

Ας μην παμε στο αλλο ακρο.. δεν νομιζω και πιστευω οτι δεν ειναι ετσι.. Παντου υπαρχουν οι σωστοι κι οι μετρημενοι και παντα θα υπαρχουν και οι προβληματικοι... Καμμια φορα ομως αυτοι οι λιγοι προβληματικοι επηρεαζουν και υπερισχυουν των σωστων... Κι εν πασει περιπτωσει κανενας σε κανενα forum ο,τι θεση κι αν εχει, δεν ειναι η εικονα του forum.. Η εικονα ειναι αυτη που κουβαλαει ο καθενας μονος του κι ανηκει μονο σ'αυτον...


Με το δικαιωμα της απαντησης που ειχα δωσει...επεμβαινω πριν απαντησει ο Antesco, o Johanus, ή οποιος αλλος ****( με προλαβε ο Νικος με τους ΑΜΑΝ..)****
Το θεμα εχει κλεισει, αντιλαμβανομαι την αναγκη σου να δωσεις απαντηση.. ομως το θεμα εχει ΚΛΕΙΣΕΙ..
Παρακαλω οι υπολοιποι τουλαχιστον (και βεβαια δεν αναφερομαι σε σενα Νικο), να το σεβαστουν...

_________________
«Η ζωή θα ήταν τραγική αν δεν ήταν αστεία.»
Στίβεν Χόκινγκ


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93655 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:41 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 03 Ιαν 2011, 13:35
Δημοσιεύσεις: 1308
Images: 11
Τοποθεσία: Πετρούπολη ( τερα πέτρα μεριά )
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0 time
Experience in Years: 2
Type of Aquarium: Medium (100-500)
mad23 έγραψε:
δεν δοθηκε ποτε απαντηση στα ερωτηματα

1.γιατι οι πρωτες φωτο απο το στησιμο του event δεν ειχαν logo?
2.γιατι δεν αναρτηθηκαν ξανα χωρις Logo?




1 . ( viewtopic.php?f=122&t=5708 ) δευτερο ποστ στο θεμα
- οι πρωτεσ φωτογραφίες που μπήκαν ( της προετοιμασίας ) ανέβηκαν χύμα χωρίς καμία επεξεργασία απο το λάπτοπ μου όπου δεν έχω κανένα προγραμμα επεξεργασίας καθώς δεν ήταν και τίποτα "επίσημες" φωτο για να ασχοληθώ περαιτέρω μαζι τους

2. απο την στιγμη που σβηστηκαν , δεν επιθυμουσα ΕΓΩ να ανεβουν χωρις το λογκο .- Για να μπουν τα ''καδρα'' , τα μπανερ και το ονομα θελει χρονο ... , χρονο που διαθεσα για να το κανω ΜΙΑ φορα . Απο την στιγμη σβηστηκαν παει να πει ποιος καποιος μεσα σε ολα δεν σεβεται το κοπο μου , οποτε δεν υπηρχε περιπτωση απο εκει και περα να συζητησω κατι παραπανω ...

τα περι τεχνικης κρισης τα ακουω ΠΑΠΑΡΙΕΣ .


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93656 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:45 
Χωρίς σύνδεση
Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Νοέμ 2006, 21:05
Δημοσιεύσεις: 9917
Images: 107
Τοποθεσία: Athens, Greece
Has thanked: 19 times
Been thanked: 25 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 11
Type of Aquarium: Quite Big (1000+)
Παράθεση:
επισης ανεφερες το εξης...

"Μη λες τέτοια Λουκά και ανοίξει θέμα για την προσβολή του υδροφόρου ορίζοντα από 300 λίτρα reef..... ;)

να κανω ακομα μια ερωτηση?
...το δικαιωμα να εκφραστεις θετικα η αρνητικα για το οτιδηποτε παει με λιτρα του ενυδρειου που εχει ο καθενας?

εαν μου πει δηλαδη καποιος κατι(εστω και προσβολη) με ενυδρειο 2 τονους να τον ακουσω??
εαν μου πει κατι αντιστοιχο ιδιοκτητης 60 λιτρων ενυδρειου να τον αγνοησω...?

νομιζα πως παει αναλογα τον ανθρωπο και τον χαρακτηρα που εχεις απεναντι σου....οχι τα λιτρα..

εαν δεν εννοεις αυτο που καταλαβα τοτε σου ζηταω αλλη μια συγνωμη...
αλλα θα ηθελα να κανεις ενα ξεκαθαρισμα


Βρε αδελφέ, ο Λουκάς και εγώ μετά την εκδήλωση, αδειάσαμε με κουβάδες το νερό από την φραγκιέρα στον δρόμο, και φοβόμασταν μη σταμάτησει κανένας από τους περαστικούς και μας την "πει" ! :lol: :lol: :lol: :lol:

Παιδιά ας χαλαρώσουμε - ΗΜΑΡΤΟΝ !

Πάντως το πας πολύ καλύτερα το θέμα και χαίρομαι, και να ζητήσω και εγώ μία συγνώμη ή και τρεις από πλευράς μου, γιατί όντως πρέπει να καταβάλουμε όλοι κάθε προσπάθεια να μην επαναληφθούν ποτέ τέτοιες βλακείες αλλά και να μην υπάρχει τέτοια επιθετικότητα, αυταρχισμός και αλλαζονία από το Aquazone στο μέλλον. Δεν είστε στρατόπεδο ρε παιδιά, το διπλανό μας φόρουμ είστε. Έχετε πικράνει πολύ κόσμο και πρέπει να κάνετε την αυτοκριτική σας και να χαλαρώσετε. Να κατεβάσετε τα λάβαρα και να πάμε όλοι μαζί χωρίς σύμβολα να πιούμε έναν παραθαλλάσιο καφέ....!

Αλλά έτσι - ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ - πες μου το όνομά σου για να σε προσφωνώ ανθρώπινα και πες μου από αυτά που υπέγραψα πριν πολλά χρόνια - τους όρους για να γίνω μέλος στο ΑΖ,
που ακριβώς λέει ότι απαγορεύονται οι φωτογραφίες με λογότυπο άλλου φόρουμ ;;; Έτσι για την πλάκα δηλαδή !!!

Παράθεση:
ΚΑΝΟΝΕΣ ΚΑΙ ΟΡΟΙ του AQUAZONE Παρακαλώ διαθέστε λίγο από τον χρόνο σας για να διαβάσετε τους όρους. Εάν συμφωνείτε με τους όρους και επιθυμείτε να προχωρήσετε στην εγγραφή σας, απλώς επιλέξτε «συμφωνώ». Για να ακυρώσετε την εγγραφή σας, απλώς πιέστε το κουμπί «πίσω» στον browser σας. Σας υπενθυμίζουμε ότι δεν φέρουμε καμία ευθύνη για τις δημοσιεύσεις. Δεν επιβεβαιώνουμε, ούτε εγγυόμαστε για την ακρίβεια, πληρότητα ή χρησιμότητα των όποιων δημοσιεύσεων, καθώς επίσης δεν φέρουμε καμία ευθύνη για το περιεχόμενο των δημοσιεύσεων, άρθρων και υπογραφών. Η ιδιοκτήτρια ομάδα του forum δεν είναι απαραίτητο να είναι σύμφωνη με τον χαρακτήρα και τον τρόπο των δημοσιεύσεων του συγγραφέα. Οιοσδήποτε θεωρεί ότι κατά οιονδήποτε τρόπο προσβλήθηκε, θα πρέπει να επικοινωνήσει άμεσα με την ομάδα των διαχειριστών. Έχουμε την δυνατότητα να αφαιρέσουμε τα εν λόγω μηνύματα και θα πράξουμε τα ανθρωπίνως δυνατά εάν αυτό κριθεί σωστό, για να το επιτύχουμε μέσα σε ένα εύλογο χρονικό διάστημα. Η αναδημοσίευση μέρους ή ολόκληρου κειμένου των περιεχομένων του Aquazone απαιτεί πρωτίστως την έγγραφη συγκατάθεση του συγγραφέα ή των ιδιοκτητών του Aquazone αναλόγως την περίπτωση. Είστε σύμφωνος ότι, δεν θα χρησιμοποιήσετε το εν λόγω forum για να δημοσιεύσετε οιοδήποτε υλικό το οποίο εν γνώση σας είναι ανακριβές, λάθος, δυσφημιστικό, υβριστικό, πρόστυχο, εχθρικό, άσεμνο, βέβηλο, με σεξουαλικό υπονοούμενο, απειλητικό, που να εισβάλει στα προσωπικά δεδομένα κάποιου ή οτιδήποτε που θα παραβιάζει τον νόμο. Είστε σύμφωνος στο να μην δημοσιεύσετε οιοδήποτε υλικό το οποίο έχει κατοχυρωμένα πνευματικά δικαιώματα εκτός εάν ανήκουν σε εσάς ή στο forum που συμμετέχετε.



Χαλαράάάάάάά :friends:

_________________
Θάνος
antesco@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93657 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 21:53 
Χωρίς σύνδεση
Acropora (3000+)
Acropora (3000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Μάιος 2007, 13:39
Δημοσιεύσεις: 5919
Images: 31
Τοποθεσία: Ζωγραφου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Experience in Years: 0
Type of Aquarium: Fish-Only
Αντε Γιαννη, πες τα και συ και τελος... ελπιζω... :pleasen:

_________________
«Η ζωή θα ήταν τραγική αν δεν ήταν αστεία.»
Στίβεν Χόκινγκ


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93671 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 22:19 
Χωρίς σύνδεση
ReefMaster (10000+)
ReefMaster (10000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 07 Δεκ 2006, 23:48
Δημοσιεύσεις: 12958
Images: 89
Τοποθεσία: Ηelliniko-Athens
Has thanked: 14 times
Been thanked: 14 times
Blog: View Blog (1)
Experience in Years: 10
Type of Aquarium: Medium (100-500)
basil έγραψε:
Αντε Γιαννη, πες τα και συ και τελος... ελπιζω... :pleasen:

:white:

_________________
4-8-2006 :binky:

Εικόνα

Το εγκεφαλικό προϋποθέτει εγκέφαλο.,,
........................Μην αγχώνεστε μερικοί..
isidoros@openreef.gr


Κορυφή
 Προφίλ Personal album  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93687 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 22:59 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Ιουν 2012, 00:11
Δημοσιεύσεις: 4
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Experience in Years: 3
Type of Aquarium: Medium (100-500)
αφου ηρεμησαμε, με τη σειρα μου να ζητησω και γω συγνωμη(ειληκρινα)απο τον mad23. το σχολιο μου ηταν ακραιο, σιγουρα υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι. ομως καποιοι συντονιστες σας(ακομα και χωρις γνωσεις) διαγραφουν ποστ και μαλιστα προκλητικα μονο και μονο γιατι φοβουνται για την τροπη που θα παρει το θεμα.εδω δηλαδη γιατι δε σβηνετε τιποτα? δεν ειδα
καμια παρεξηγηση σε κανενα θεμα.εν πάση περιπτώσει δεν ειμαι εγω ο
αρμοδιος που θα εξετασει τις παθογενειες του φορουμ. το σχολιο μου,παραδεχομαι ηταν ακραιο, ομως την λογοκρισια την εχω νιωθω πολυ εντονα στο aquazone.απο τη μερια σας υπαρχει ενας ανταγωνισμος που δεν εχει ουσια σε τελικη αναληση.γιατι ομως? ολοι λεμε οτι δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα ,ειμαστε λιγοι, να ειμαστε ολοι μαζι κτλ.δε βλεπω ομως καμια κινηση απο σας. ακομα και στην εκδηλωση δε μπορουσε να ερθει καποιος? ετσι απλα ,για το χομπι βρε αδελφε.αντι γι αυτο εγινε θεμα το λογοτηπο,και πικραθηκαν παιδια που εχουν προσφερει και εξακολουθουν να προσφερουν στο χομπι.
θα μου πεις τωρα το κανονισμο.οκ
παντως ειληκρινα συγνωμη.


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93690 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 23:13 
Χωρίς σύνδεση
Mandarin (100+)
Mandarin (100+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 24 Μαρ 2011, 18:23
Δημοσιεύσεις: 258
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Experience in Years: 20
Type of Aquarium: Big (500-1000)
antesco,basil,mad23,Geosid,ΤΑΝ,geso,amorealex,gs33,stathis,gemanolo, Johanus,Isidoros,VRILO,sefis
johnjohn,Dias,house of led, merlon1

και οσα παιδια ακομα θελουν κερναω καφεδακι να γνωριστουμε και να συζητησουμε για αλλα θεματα ποιο επικοδομητικα.
δεν εχουμε ειληκρινα τιποτα να χωρισουμε :friends: ασε που θελω να γνωρισω και καποια απο τα παιδια που τους θεωρω κορυφαιους ΧΟΜΠΙΣΤΕΣ και κορυφαιους ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ= ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ :)

ΥΓ. αν καποιους ξεχασα τους ζητω συγνωμη.(εισαστε και πολλοι παλιο μπαγασηδες :D ) και τους λεω αν θελουν να ερθουν και εκεινη :occasion5:

το ραντεβου του καφε πειτε προτασης το που θα γινει - ακουω... :party:


Κορυφή
 Προφίλ  
 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: γιαννη συγνωμη...
#93699 Δημοσιεύτηκε: 07 Φεβ 2013, 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Tang (1000+)
Tang (1000+)
Άβαταρ μέλους

Εγγραφή: 25 Απρ 2008, 23:45
Δημοσιεύσεις: 1270
Τοποθεσία: Αθήνα
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Θέλω να παρακαλέσω όλους για κάτι,
Και απευθύνομαι σε όλους .
Είμαστε όλοι εδω για ένα ΧΟΜΠΙ
στο δικό μου το μυαλό χόμπι ειναι κάτι που κανω για να ξεχνάω τα προβλήματα μου και να γεμιζω τον χρόνο μου (που συνήθως δεν έχω ) με κάτι δημιουργικό ,και να γνωρίσω κανά δυο ενδιαφέρων ανθρώπους στην πορεία .
Πιστεψτε με , όλοι μας έχουμε προβλήματα να ασχοληθούμε.
Δεν θελουμε αλλα .
Εδω είμαστε για τα λίγα λεπτα που θα ξεχάστουμε με κατι που γουσταρουμε και θα πούμε 2 λόγια με φίλους που δεν έχουμε την πολυτέλεια να βλέπουμε πιο συχνά.
Ευχαριστω για την κατανόηση .
Ελπίζω να γυρίσουμε σε αυτο που όλοι μας αγαπάμε .

_________________
ELOS ADDICTED


Κορυφή
 Προφίλ  
 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Αυτό το θέμα είναι κλειδωμένο, δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε δημοσιεύσεις ή να δημοσιεύσετε άλλες απαντήσεις  [ 15 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες


Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 18 επισκέπτες


Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Μετάβαση σε:  
cron

TapaTalk Enabled


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group

Ελληνική μετάφραση από το phpbbgr.com